Jmenuji se Ivka Váchová...

...a jsem fotografka. Má práce je mi zábavou a dělám ji s láskou. Věřím, že dělat něco s láskou a zájmem, je základním předpokladem pro to, dělat to dobře.

Ivka Váchová

Jsem mamina dvou skvělých dětí, které mi denně dokazují, co je v životě důležité. Díky nim mám radost ze života a veselejší dni.

Jsem typický blíženec, což spočívá hlavně v tom, že jsem společenská, mám ráda lidi a velmi ráda mluvím. Někdy je opravdu těžké mne zastavit, proto se nebojte mne kdykoliv "stopnout" :). Jsem hodně akční, baví mne fotit reportáže a teď momentálně mám období, kdy mne nejvíce baví fotit miminka a děti. Myslím si o sobě, že jsem velmi společenská, mé chování občas hraničí až s drzostí, jsem přátelská, veselá a při focení se vždy snažím vytvořit pohodovou a milou atmosféru.

Chtěla bych tímto poděkovat všem mým stálým zákazníkům, vám všem, kteří mne doporučujete svým známým a příbuzným, i když to zní jako otřepaná fráze, opravdu si toho velice vážím, protože díky vám mám stále spousty práce, která mne baví a je pro mne výzvou. Těší mne, že spolu s vámi vidím vyrůstat vaše děti, mohu se zúčastňovat rodinných událostí a hřeje mne u srdce, když mi pak většina z vás řekne, že už  patřím do rodiny. Je to pro mne opravdu takový malý-velký zázrak a splnění mého snu. A tak doufám, že nikdy nepřijde den, kdy nebudu mít co na práci, neprobudím se bez nápadu na nová focení, že vás nezklamu a rádi se ke mne budete vracet. Protože vy jste ti, kdo jste nejen součástí mé práce, ale i mého života. 
A já vám za to všem moc děkuji.

Užívejte všichni pokud možno nádherný podzim a  já se budu moc těšit na případná setkání nejen s vámi, stálými zákazníky, ale i s vámi, kteří se nad výběrem "svého" fotografa teprve rozmýšlíte.


Ivka 

Mé oblíbené fotografie