Těhotenská, párová a portrétní focení

Jedná se o fotografie portrétní, těhotenské a párové - prostě nejde o focení rodinné s dětmi (kde hlavní roli hrají děti).

Fotografie se pořizují dle přání zákazníka ať v atelieru, či v exterieru (nyní je focení v atelieru z důvodů vládních a protiepedemiologických opatření zakázáno).

Fotografování probíhá cca 40min. Je vhodné vzít si věci na převlečení, pro dámy v případě aktových fotografií bych doporučila více spodního prádla, různé komplety a sety, určitě vezměte i lodičky či zimní sněhule, vše se dá nakombinovat tak, aby fotografie vypadaly skvěle :). Pro těhotné - na sebe cokoliv, co se vám líbí, je vám příjemné a v době focení vám bude :). V oblečení byste se měla cítit příjemně, nikoliv se do oblečení oblékat přes moc a škrtit se v něm. Je hezké oblečení obtažené než volnější, v obtažených šatech či triku krásně vynikne vaše bříško. Doba focení záleží čistě na vás, fotí se těhulky od 25.tt v podstatě do 36.tt. Já mám nejlepší zkušenosti s focením mezi 28.-34.tt, to je krásně vidět bříško a budoucí maminky stále nebývají oteklé v obličeji či nohou, což jak se blíží termín porodu se může stát. Na focení můžete přijít s partnerem či s dětmi, vezměte sebou klidně domácího mazlíčka (po předešlé domluvě nemám problém ani focení v atelieru). 

V ceně focení je zahrnuta úprava fotografií, doladění barev,jas, kontrast, ořez, retuš pleti, která obsahuje drobné zjemnění vrásek či nedokonalostí pleti, patří k ní odstranění akné a modřin. Je možno po domluvě s klientem lehce upravit proporce fotografovaných osob.

Pro toto focení doporučuji profesionální nalíčení od vizážistky, která zvládne fotomake-up. 

více informací o přípravě na fotografování a jeho průběhu, objednání a předání fotografií...

Cena služby

 • TĚHOTENSKÉ, PÁROVÉ, PORTRÉTNÍ VENKOVNÍ FOCENÍ: 

  1/2h focení a 10ks fotografií: 2300,-Kč

  Každá další fotografie: 150,-Kč/ks.

  TĚHOTENSKÉ, PÁROVÉ A  PORTRÉTNÍ  ATELIEROVÉ FOCENÍ:

  1/2h focení a 10ks fotografií: 2500,-Kč
    
  Každá další fotografie: 200,-Kč/ks.
   


  Ceny jsou platné od 01.02.2024

Vybrané fotografie