Reklamní fotografie

Pokud potřebujete nafotit podklady pro Vaše reklamní materiály, jsem tu pro Vás. Ať už se jedná o produktovou fotografii nebo o reklamní fotografie k propagaci Vašich služeb, ráda Vám pomohu vytvořit takové, které se budou maximálně shodovat s Vaší představou.

Při reklamním fotografování je pro mě prvořadá důkladná konzultace s klientem, ve které se snažím co možná nejvíce pochopit jeho představy, myšlenky a cíle, které by měly prostřednictvím fotografie resp. celé kampaně být dosaženy. Jiné je fotografování pro účely prezentace na Internetu a jiné například pro billboardovou kampaň.

O víkendech nefotím, od března do října mám svatební sezonu a pár víkendů v roce, které mi zbývá, chci věnovat sobě a svým dětem.

Vyhotovené fotografie odevzdávám do 4týdnů, ve svatební sezoně a období prázdnin v rozmezí 4-5 týdnů od objednání na mém webu.

Při focení vždy předem sděluji přibližný termín dokončení fotografií a bohužel ani při Vašich následných telefonických nebo mailových dotazech jej nedokáži posunout na bližší datum.

více informací o přípravě na fotografování a jeho průběhu, objednání a předání fotografií...

Cena služby

  • Vzhledem k charakteru reklamních zakázek a jejich rozličnosti je cena stanovena individuálně pro každou zakázku.
    Cena za 1hodinu focení na web, letáky, firemní brožury a jiné se pohybuje v rozmezí 1500-2000,-Kč, cena vybraných fotografií od  250,-Kč.

    Cenu za kompletní služby Však vždy znáte před realizací zakázky po krátké nezávazné konzultaci. Dohodnutá cena je vždy konečná a není následně navyšována o žádné další položky.

    Portrétní fotografie v atelieru se pohybují v rozmezí 200,-Kč - 250,-Kč/ks, záleží na době zpracování, náročnosti zákazníka a také na náročnosti retuše.

    Ceny platné od 01.03.2017.

Vybrané fotografie